Холодильні камери для приватних будинків і котеджів

Холодильні камери для приватних будинків і котеджів — це поєднання холодильного обладнання для зберігання м’яса, риби і морепродуктів, овочів і фруктів, ягід і грибів, солінь, круп і безлічі інших продуктів харчування. На відміну від промислових холодильних камер, в яких обладнання налаштоване на зберігання певних продуктів або конкретний технологічний процес (камери заморозки риби, камери охолодження м’яса, камери для зберігання овочів) в холодильних камерах для котеджів необхідно пропонувати універсальне обладнання, яке здатне впоратися на побутовому рівні з якими завданнями.

Найбільш прогресивним матеріалом для будівництва холодильних камер є панелі з пенополиуритана (ППУ) з двостороннім оцинкуванням, такі панелі є несучими. Холодильна камера з плит ППУ може експлуатуватися не тільки в приміщенні, але і на відкритому просторі, а система кріплення плит дозволить розібрати холодильну камеру і зібрати її в новому місці. Якщо Ви хочете використовувати під холодильну камеру вже готове приміщення, то стіни можна обшити пінопластом і спеціальними теплоізоляційними матеріалами, такий варіант обійдеться значно дешевше, а головне, не зажадає від монтажників спеціальних навичок, як при складанні холодильної камери з ППУ. Двері в холодильну камеру приватного будинку потрібно обов’язково виконувати з пенополиуритана або ПВХ, тільки якісні холодильні двері прослужать довго і забезпечить потрібну ступінь теплоізоляції. Якщо передбачається інтенсивне використання холодильної камери (часте або тривале відкривання дверей) то над дверима встановлюють ПВХ завісу.

Холодильні камери для приватних будинків і котеджів — надійний спосіб забезпечити Вашу сім'ю всіма необхідними продуктами в будь-яких умовах і ситуаціях, саме тому інженери нашої компанії відповідально підходять до проектування та монтажу холодильних камер для зберігання продовольчих товарів. Зателефонуйте нам за телефонами або надішліть запит на електронну пошту! Наші інженери проведуть розрахунок, поставку та монтаж холодильного обладнання для будинків і котеджів під ключ, а Вам залишиться тільки користуватися якісним обладнання за привабливими цінами.

Для наших клієнтів ми також пропонуємо холодильні камери для зберігання шуб, холодильні погреби для зберігання вина й інше кліматичне обладнання з монтажем у всіх містах України.

Иллюстрации